2016-05-24 ПІД НЕБЕСАМИ ФРАНКОВИХ ДУМ

афіша №2

                                             «БУДУЩИНА КОРІННЯМ СВОЇМ

                                             ЗАВЖДИ СТОЇТЬ У  МИНУВШИНІ…»

   Іван ФРАНКО

З нагоди 160-ї річниці від Дня народження Івана Франка та Днів Європи в Україні-2016  редакція Дрогобицького радіо «Франкова земля» запрошує на святковий концерт «Під небесами Франкових дум».

Цією знаковою подією редакція продовжує багатолітню традицію презентації кращих творів, створених на радіо «Франкова земля».

2

У концерті-автографі візьмуть участь уславлений гурт «Соколи», народні артисти України Марія Шалайкевич, Михайло Мацялко, Марія Ясіновська, Алла Шкондіна, дует «Ярослав-На», володар почесного титулу «Золотий голос України» Валерій Кириченко, золотий тенор України, професор Корнелій Сятецький, соліст Львівського академічного обласного музично-драматичного театру  ім. Ю. Дрогобича та «Дон Казакен хору» (Мюнхен, Німеччина) та Ростислав Герилів, уславлені виконавці Ігор Вовчак (Тернопіль), Тетяна Чайка та Нонна Козлова (Київ), юна виконавиця з Дрогобича Юлія Фиштик.

Із глядачами зустрінуться провідні діячі науки і культури.

3

Програму проведе популярна львівська телеведуча Оксана Кириченко.

У концерті звучатиме низка прем’єр, створених на вірші заслуженого діяча мистецтв України Йосипа ФИШТИКА про героїв Майдану, АТО, безстрашну льотчицю Надію Савченко, про те, яким мав би бути народний обранець, про кохання і любов.

4

Концертне дійство наскрізно пронизуватиме образ нашого геніального земляка І. Я. Франка.

Пісенно-мистецьке дійство за підтримки Дрогобицьких міської та районної рад відбудеться у четвер, 2 червня, о 16 год. 30 хв. у приміщенні Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича.

Франкові надбання, як сонце для людської душі,  – дороговказ на щодень.  Під небесами Франкових дум і воля, і наш державний стяг, і пісня, як і новітні Герої нескореної України, набувають глибокого, незборимого чину.

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012