2016-04-29 ГОЛОВА ДРОГОБИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИХАЙЛО СІКОРА У ПРЯМОМУ ЕФІРІ РАДІО «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ»

1

 НА МОГИЛІ СТЕПАНА БАНДЕРИ У МЮНХЕНІ (НІМЕЧЧИНА)

 ДЕНЬ ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ НА ЛЬВІВСЬКОМУ ТЕЛЕБАЧЕННІ

 НА ПРЕЗЕНТАЦІЇ НАРОДНОГО ЧАСОПИСУ «ФРАНКОВИЙ КРАЙ»

 РЕМОНТ ДОРОЖНЬОЇ РОЗВ’ЯЗКИ НА ПЕРЕХРЕСТІ «ВИГОДА»

 РАЙОННА РАДА: ДЕНЬ ЗА ДНЕМ.

НАПЕРЕДОДНІ  ТРАВНЕВОЇ СЕСІЇ РАЙРАДИ

 29 квітня голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора взяв участь у прямому ефірі на радіо «Франкова земля». Районний очільник поділився враженнями від поїздки до Мюнхена (Німеччина) на могилу Степана Бандери, де зустрівся із українською діаспорою, вів діалог із головою правління «Об’єднання українських організацій в Німеччині», уродженкою Дрогобиччини, Лесею Шрамко.

1

М. Сікора розповів радіослухачам про День Дрогобицького району на Львівському телебаченні, презентацію народного часопису «Франковий край».

2

У контексті підготовки до чергової сесії районної ради, запланованої на кінець травня, голова райради розгорнуто прокоментував питання міжбюджетних трансфертів іншим адміністративним одиницям за лікування громадян Дрогобицького району, розповів про організаційні заходи щодо підготовки до святкування 160-ї річниці від Дня народження Івана Франка, поінформував, що окрім згаданих, депутати зосередять свою увагу на затвердженні екологічної програми, програми охорони, захисту та відтворення лісів на території Дрогобицького району на 2016-2020 рр., стану пасажирських перевезень.

3

4

Прослухати   радіопередачу 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012