2016-04-28 НАТАЛІЯ ХАРИТОНОВА – ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗОШ № 10 – ЛАУРЕАТ ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ВЧИТЕЛЬ-НОВАТОР»

1

КОМПАНІЯ «Майкрософт Україна» НА РИНКУ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 ПРОФЕСІЙНІ СХОДИНКИ: НАТАЛІЯ ХАРИТОНОВА І ЇЇ ЛІНГВІСТИЧНЕ НОВАТОРСТВО

 НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ І НАВИЧКИ УЧНІВ У ХХІ СТОРІЧЧІ

 УРОК-ПРОЕКТ НАВКОЛО РОДИННИХ ТРАДИЦІЙ

 ТВОРЧИЙ ЗДОБУТОК ВЧИТЕЛЯ-НОВАТОРА – ПРЕСТИЖ УСІЄЇ ШКОЛИ

   З 2003 року в нашій країні працює компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території України.

1

     19 листопада 2015 року компанія «Майкрософт Україна» оголосила про старт ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Вчитель – новатор», метою якого є підтримка та заохочення педагогів у впровадженні сучасних технологій у навчальний процес.

2

      Конкурс стимулює українських вчителів у використанні мультимедійних інструментів для навчання.

     Сьогодні складно уявити собі дитину, яка б не вміла користуватись комп’ютером, планшетом чи іншим ґаджетом. Оволодіння методикою використання технічних засобів навчання – на перший погляд процес досить легкий та невидимий, але жорстко обмежений заданою програмою того чи іншого технічного приладу.

3

       Одна із суттєвих вимог до сьогоднішніх учнів – це вміння кваліфіковано застосовувати комп’ютерну техніку для вирішення навчальних завдань.

4

     Сподіваємося, що концепція національно-патріотичного виховання, вивчення іноземних мов, зокрема англійської, яку представила Наталія Харитонова, спонукає педагогів інших шкіл краю проводити цікаві, креативні заняття, які побудовані на інтерпретації, тісних міжпредметних зв’язках, що наочно допомагають школярам інтегруватися в іншомовний світ.

5

6

         Прослухати   радіопередачу                  

 

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012