2016-04-19 ГОТЕЛЬ «ТУСТАНЬ» — ВІЗИТІВКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДРОГОБИЧА

20160419-min

ДИРЕКТОР «ТуристичнОГО комплексУ «Дрогобич» МИКОЛА КРУК: «Тустань» — ЦЕ НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КРАЮ! ДОКЛАДЕМО УСІХ ЗУСИЛЬ, ЩОБ НА ЦЬОМУ ОБЛИЧЧІ З’ЯВИВСЯ РУМ’ЯНЕЦЬ»

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВИКОНКОМУ – СПОНУКА ДО ДІЇ 

ОЗДОБЛЕННЯ ФАСАДУ – СВІТЛО ДЛЯ ДУШІ

ОЦІНКА РОБОТИ ГОТЕЛЮ ОЧИМА ТУРИСТІВ

Ой, козаченьку, з дороги не збийся.
В Тустані вранці водиці напийся.
Низько вклонися цій вічній перлині
За неповторність у світі єдинім.

Той козак, що Тустань відшукає.
Княжий Храм у сяйві зір.
Той козак, що в серці зберігає
Таїну і славу гір.

Комунальне підприємство «Туристичний комплекс «Дрогобич», який в регіоні добре знаний за попередньою назвою готель «Тустань», є своєрідною візитівкою Дрогобича. Тут поруч зі звичайними діють номери класу «люкс» та «напівлюкс», в готелі зупиняються люди, що приїжджають у відрядження, великі туристичні чи спортивні делегації. Незважаючи на складний час, в «Тустані» завжди є клієнти, адже готелів такого рівня у Дрогобичі більше немає.

20160419-1

Колектив комунального підприємства, яке четвертий рік очолює  енергійний, досвідчений директор Микола КРУК, докладає значних зусиль, аби в складний, кризовий час тримати досягнуту рівновагу. За роботою готелю постійно стежить місцева влада. На одному з останніх засідань міськвиконкому Дрогобицької міської ради було відзначено позитивні зміни, вказано на недоліки у роботі. Критичні зауваження спонукали керівника до рішучих дій: проведено оптимізацію штатної структури, яка не мінялася з 2007 року, закуплено якісну постільну білизну в номери класу «напівлюкс», «люкс».

20160419-3

Під час місячника благоустрою пофарбовано фасад будівлі площею понад 150 м2,  проведене перекриття та фарбування даху площею понад 50 м2, облагороджено територію саджанцями, зроблено кронування дерев.

20160419-2

– На цьому не зупиняємося, – розповів Микола КРУК в інтерв’ю на радіо «Франкова земля». – До першого червня повністю зробимо фасад «Тустані», приведемо в належний, привабливий вигляд розміщення реклами орендарів, які працюють у приміщенні готелю. До кінця літнього сезону всі номери готелю відремонтуємо і вдосконалимо.

20160419-4

Я з колегами вболіваю за свою справу, є чимало слушних думок й цікавих планів, тому не пошкодуємо власних зусиль, часу, життєвої енергії, щоб їх реалізувати, аби «Туристичний комплекс «Дрогобич» став окрасою міста, яке має усі шанси стати європейським.

20160419-5

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012