2016-03-24 ДЕЛЕГАЦІЯ З АМЕРИКИ НА ФРАНКОВІЙ ЗЕМЛІ

20160324-min

ІМЕННІ ДЕРЕВЦЯ У СИМВОЛІЧНОМУ САДУ

МІСЯЧНИК УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО ЧИНУ

УНЯТИЧІ ПРИЙМАЮТЬ ДІЛОВИХ ГОСТЕЙ

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «МЕРИНОС-ЗАХІД»: ВРАЖЕННЯ ЗАОКЕАНСЬКИХ БІЗНЕСМЕНІВ

МАЙБУТНІ ІНВЕСТИЦІЇ. КОЛИ ЇХ ОЧІКУВАТИ?

Дрогобиччина цього тижня в черговий раз приймала представницьку делегацію бізнесових кіл з американського міста Маскатин. Наш  край і штат Айова (США) єднає давня дружба, яка поки-що не виходила за рамки обміну досвідом.

20160324-1

Підписуючи у 2014 році Протокол намірів про співпрацю між Маскатином  і Дрогобицьким районом, незмінний багатолітній керівник делегації Волтер Конлон погодився із пропозицією голови Дрогобицької районної ради Михайла Сікори, що час уже запросити на українську землю американських бізнесменів, адже тут є великий потенціал для взаємовигідної співпраці.

20160324-2

Цьогорічний діловий візит гості зі США – Волтер Конлон,  банкір Даніель Стейн, бізнесмен, що працює у галузі лісопереробної промисловості Петрик Міті – розпочали з села Унятичі. Це не перша зустріч американців з представниками місцевої громади. Директор Унятицького НВК, голова Громадської ради Дрогобицької районної спілки захисту вчителів, депутат Дрогобицької районної ради 6-х скликань Степан МАКАР давно заклав надійний фундамент українсько-американських відносин. Березень 2016 року в Унятицькій школі проголошено місяцем українсько-американського чину. У його відкритті взяли участь начальник обласного управління дошкільної, загальної середньої, професійної освіти Світлана Книшик, методисти відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Світлана Павлюх, Любов Маркович, депутат районної ради Роман Бейзик, голова комітету міст — побратимів Дрогобицького району Рома Шиміна, екс-депутат райради Василь Романяк.

 20160324-3

Наступного дня гості з Американського континенту побували у Дрогобицькій районній раді. Вітаючи поважних гостей, голова районної ради Михайло Сікора розповів про непрості українські реалії, про те, як важко вести бізнес в умовах нестабільності національної валюти, відсутності довготривалих кредитів, обмеження ринку збуту. Але український народ – працьовитий, здібний, талановитий, відкритий до співпраці. Недаремно інвестиції в Україну уже вкладають італійці, німці, поляки, румуни, угорці…

20160324-4

Голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор наголосив: «Негаразди не завжди будуть на українській землі. Війна закінчиться. І хто першим прийде у благодатний край, той буде мати найбільші перспективи».

20160324-5

20160324-6

Присутні переглянули слайд-фільм про Дрогобицький район, його структуру та економічний потенціал, згодом відвідали фермерське господарство «Меринос-Захід».

20160324-7

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012