2016-03-23 АНДРІЙ КОВЧ: 100 ДНІВ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ

20160323-min

ПРІОРІТЕТИ: НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ СЕРЕД ГРОМАДИ

ЗАДЕКЛАРОВАНЕ СЛОВО – СПОНУКА ДО ДІЇ

ВДЯЧНІСТЬ ВИБОРЦІВ – ДИВІДЕНТИ ДЛЯ ДУШІ 

БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ГРОМАДЯН

ОСОБИСТА УЧАСТЬ У МІКРОПРОЕКТАХ

18 березня у приміщенні Дрогобицької філармонії Андрій КОВЧ прозвітував перед дрогобицькою громадою про 100 днів  своєї діяльності у статусі депутата Львівської обласної ради. За незначний у часі термін напрацьовано чимало добрих починань, ініціатив, які у майбутньому неодмінно дадуть свої плоди. Перші паростки відчутні уже сьогодні. Андрій КОВЧ, як і обіцяв під час передвиборчої кампанії, організував надання безкоштовної юридичної консультації для мешканців міста, скористатись якою можна щоп’ятниці у приміщенні Дрогобицької міської ради з 10 до 17 години. Понад 120 громадян уже отримали юридичну підтримку. 

20160323-1

На одному з пленарних засідань облради озвучив звернення щодо пошуку та залучення інвесторів і ефективних потенційних власників великих промислових підприємств Дрогобича. Нині відповідальні служби Львівської ОДА в активному пошуку інвесторів для міста Франкової юності.

20160323-2

Підготував депутат облради від Дрогобича і десять пакетів документів для участі в обласному конкурсі мікропроектів щодо встановлення 7 дитячих і 2 спортивних майданчиків, мікропроект зі встановлення системи очистки, підігріву води, заміни плитки у дитячому басейні ДЮСШ.

20160323-3

Має наш земляк й амбітні плани – залучити з обласного бюджету кошти до Дрогобича, які б складали не меншу суму, аніж місцевий бюджет розвитку. Тож, цьогоріч завдяки серйозній роботі депутата у місто надійде 6 млн. гривень – на реконструкцію великого плавального басейну ДЮСШ та оновлення вуличного освітлення.

 20160323-4

Андрій КОВЧ вважає: народний обранець повинен надійно тримати руку на пульсі часу, знати потреби своїх виборців, вчасно реагувати на виклики, які підкидає життя. Прямий ефір на радіо «Франкова земля» – це для депутата обласної ради чергова можливість поспілкуватись з мешканцями, визначити пріоритети, побачити прогалини у роботі місцевої господарки, вжити конкретні заходи щодо виправлення недоліків.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012