2016-02-05 ВОДОПОСТАЧАННЯ В РЕГІОНІ. НАЧАЛЬНИК КП «ДРОГОБИЦЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» РОМАН ШАГАЛА: РЕАЛІЇ ЧАСУ.

РОМАН ШАГАЛА

ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА ВОДУ – ЗАПОРУКА ЦІЛОДОБОВОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

ЯК ЗАЛУЧИТИ НОВІ ІНВЕСТИЦІЇ ?

СТАТУС ДЕПУТАТА МІСЬКРАДИ РОЗШИРЮЄ МОЖЛИВОСТІ ВПЛИВУ НА СУМІЖНІ СТРУКТУРИ.

ЗВОРОТНІЙ ЗВЯЗОК: ЕМБЛЕМИ НА СПЕЦОДЯЗІ

Непрості минулорічні реалії, серед яких недоотримання мільйонних платежів за водопостачання Трускавця, затримка субвенції з державного бюджету для компенсації різниці в тарифах, що виникла через зростання курсу долара,  не змогли довести КП «Дрогобицький водоканал» до критичної межі.

РОМАН ШАГАЛА

Насамперед, завдяки чіткому курсу керівництва підприємства на збереження безперебійного цілодобового водопостачання, плановій  роботі усіх господарських ланок, вдалося погасити кредитні зобов’язання перед Світовим банком за 2015 рік,  розрахуватися за електроенергію перед ПАТ «Львівобленерго», вийти на нові горизонти.

Звісно, проблеми є. Але на водоканалі активно співпрацюють з владою регіону не лише задля вчасних розрахунків бюджетних установ, населення сусідніх міст, а й з метою залучення на підприємство нових інвестицій. У співпраці з фахівцями  «Інституту міста» розроблено три нових проекти, які потраплять на конкурс, – наголосив  у прямому ефірі на радіо «Франкова земля» начальник КП «Дрогобицький водоканал», депутат міської ради Роман ШАГАЛА. – Два з них стосуються реконструкції водопровідних мереж, один, екологічний, – очисних споруд підприємства.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012