2016-02-04 МИХАЙЛО СІКОРА – ГОЛОВА РЕВІЗІЙНОЇ КОМІСІЇ АСОЦІАЦІЇ РАЙОННИХ ГОЛІВ ЛЬВІВЩИНИ

МИХАЙЛО СІКОРА

ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД – ПРІОРИТЕТ ДЛЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

ДЕРЖАВНА СИМВОЛІКА НА ПЕРЕХРЕСТІ «ВИГОДА» 

ПРОЕКТИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

ІНВЕСТИЦІЇ: КРОКИ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

На прямий ефір регіонального радіо «Франкова земля» голова Дрогобицької районної ради Михайло СІКОРА завітав 4 лютого одразу ж після ділової поїздки на перехрестя «Вигода» при в’їзді в Дрогобич (в народі це місце називають «Катюша»). Йшлося про давні потуги районної влади встановити на цьому небезпечному місці світлофор або збудувати кільце.

Була й нова спільна ініціатива: використати незадіяну 26-метрову щоглу зв’язку для встановлення на ній синьо-жовтого стягу, аби Франковий край зустрічав гостей і мешканців державною символікою. У поїздці взяли участь також голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, заступник голови Дрогобицької райради Володимир Стецівка, директор Дрогобицького держлісгоспу Василь Матяшовський та командир військової частини А-1108 полковник Григорій Дем’янчик.

 20160204_1

Впродовж січня у Дрогобицькому районі пройшли важливі наради, де визначалися пріоритетні об’єкти територіальних громад, які можна буде залучити до конкурсу мікропроектів. У контексті Народних домів – це реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження; ФАПи, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, центри первинної медико-санітарної допомоги  –   реконструкція та  капітальний ремонт; освітянська галузь  – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, у дошкільній – ще й придбання обладнання та інвентаря; вуличне освітлення – будівництво, реконструкція та  капітальний ремонт; каналізування, водопостачання.

Залучити державні  інвестиції, – наголосив Михайло СІКОРА, – районна влада планує і серед проектів регіонального розвитку для добудови Сторонянської школи, передбачивши у районному бюджеті для співфінансування 800 тисяч гривень.

 Відповів голова Дрогобицької районної ради і на ряд запитань радіослухачів, які стосувалися проведення в регіоні децентралізації.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012