2016-02-03 ДО 160-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ІВАНА ФРАНКА

20160203-min

МІЖНАРОДНА ПРЕМІЯ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

ВИСОКИЙ ЗНАК ГУМАНІСТИЧНОГО ПОСТУПУ

СПРИЙНЯТТЯ ФРАНКОВОЇ СПАДЩИНИ У СВІТІ: ФАКТИ, ДЕТАЛІ, ОСОБИСТІСНІ СПОНУКИ

ІГОР КУРУС: «ІВАН ФРАНКО – КЛЮЧ ДО УСПІХУ ДРОГОБИЧЧИНИ»

1 лютого 2016 року Міжнародний фонд Івана Франка розпочав прийом наукових робіт на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка в двох номінаціях: за вагомий внесок у розвиток україністики; за визначний особистий внесок у розвиток соціально-гуманітарних наук.

Премію засновано з метою сприяння всеохоплюючому вивченню творчої, наукової, громадської діяльності Івана Франка і спонукання вчених з різних країн світу до проведення актуальних досліджень у галузі соціально-гуманітарних наук та україністики, що увиразнюють гуманістичний, національний, духовний, державотворчий сенс для пізнання та утвердження наукової і культурної спадщини України у світовому контексті.

 20160203-2

Про це в ефірі радіо «Франкова земля» розповів директор Міжнародного фонду імені Івана Франка Ігор КУРУС. За словами очільника міжнародної фундації, цьогоріч призовий фонд для  переможців затверджено у сумі 500 тисяч гривень. Нагородження відбудеться 27 серпня у родинному селі Івана Франка – Нагуєвичах. До Міжнародного фонду імені Івана Франка, головою правління якого є рідний онук знаменитого письменника Рональд Франко,  вдалося залучити провідних міжнародних фахівців – вчених з Відня, Лондона, Варшави, Мюнхена, і, звісно, України.

 Прийом робіт на здобуття Міжнародної преміі імені Івана Франка здійснюється з 1 лютого до 1 квітня 2016 року.

Наукові роботи слід надсилати на поштову адресу:
01034, м. Київ, вул. Володимирська, 48а, оф.15
або на електронну адресу: frankofund@ukr.net.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012