2016-02-02 ДРОГОБИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТАРАС КУЧМА – УЧАСНИК НАРАДИ АСОЦІАЦІЇ МІСЬКИХ ГОЛІВ УКРАЇНИ

20160202-min

ДРОГОБИЧ – ЛАТВІЯ: ВЕКТОРИ СПІВДРУЖНОСТІ

ДОСВІД ЛАТВІЙЦІВ – ПІДМОГА ДРОГОБИЧАНАМ

РЕГІОНАЛЬНА НАРАДА МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

Ділове життя у Дрогобичі вирує. У міській раді приймали офіційну делегацію Латвійської Республіки, яку очолив депутат Сейму Латвії, голова депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Україною, секретар комітету з державного управління та місцевого самоврядування  Айнарс Межуліс. Йшлося про те, щоб вслід за плідними взаєминами у галузі культури активно розвивати  співпрацю в соціальній та економічній сферах.

 2 лютого у світлиці Дрогобицької міської ради відбулась регіональна  нарада, де вели діалог міські голови Дрогобича Тарас Кучма, Трускавця – Андрій  Кульчинський, Борислава – Ігор Яворський, Стебника – Петро Старосольський, голова райдержадміністрації Максим Лісогор щодо утилізації твердих побутових відходів, ремонту аварійних доріг Дрогобиччини. Розвитку туристичної галузі. Тарас Кучма закликав колег із сусідніх міст об’єднуватися і започатковувати проекти між містами-сусідами у царині транспорту та інших галузях інфраструктури.

 Минулий місяць пройшов в активній розробці мікропроектів, які за умови співфінансування з місцевого бюджету дозволять залучити з обласної, державної скарбниці чималу суму коштів для розвитку інфраструктури Дрогобича.

 20160202-4

Про потуги влади задля позитивних змін у життєдіяльності місцевої громади і перші результати у цьому напрямку у прямому ефірі розповів слухачам радіо «Франкова земля» Тарас КУЧМА.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012