2016-01-28 ДО 160-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ІВАНА ФРАНКА

20160128-min

ФРАНКОВА ІСТИНА: ВІДЧУТТЯ ПРИЧЕТНОСТІ, ЯКУ СПОВІДУЄ ВЧЕНИЙ, ЕТНОДОСЛІДНИК, ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ ВАЛЕРІЙ ВИСОЧАНСЬКИЙ (ВАРШАВА)

УКРАЇНА І ПОЛЬЩА: ПРОРОЦТВО КАМЕНЯРА У СПРИЙНЯТТІ СУЧАСНИКІВ

ЕТНОПОЗИЦІЯ ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ 

ЧИ ЗАВЖДИ МИ ПОЧУТІ?

«Життєва стежина Валерія, як і відчуття ролі літератора, вченого, мистця — особлива. На цій стежині він постійно у пошуку істини. Не абсолютної, котрої немає на землі, а тої викристалізованої через страждання і творчі муки, людської правди, сприйнятливої богобоязною суттю нашою».

Богдан Сушевський –
ветеран  педагогічної праці,
багатолітній учасник «Просвіти»

Учасник циклової тематичної радіопередачі, присвяченої 160-м роковинам від дня народження нашого славетного земляка Івана Яковича Франка  Валерій Височанський – науковець, літератор, краєзнавець, етнограф, дослідник, академік Академії економічної кібернетики викладає у провідних вузах Польщі.

20160128-1

Досліджуючи багатогранну Франкову спадщину, Валерій ВИСОЧАНСЬКИЙ наголошує: «Франко для мене – найвищого рівня вчений, доктор філософії. Коли до вивчення  Франкових праць підійти з науковою проникливістю, то він стає для нас такою брилою, такою вершиною знань, що, дай Боже, аби хтось колись саме його філософську глибину, його світоглядність, його пророцтва перевершив».

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012