2015-12-10 НАРОДНА ПИСЬМЕННИЦЯ ІЗ ЗАКАРПАТТЯ ЮЛІЯ ДРАГУН

20151210-min

КРІЗЬ ТЕРНИ – ДО ЗІРОК

ЮЛІЯ ДРАГУН СТВОРИЛА САМА СЕБЕ

КРЕДО: РОЗГАДАТИ ТАЄМНИЦІ ДИТЯЧОЇ ДУШІ

«КОШИК ПОВНИЙ ДОБРОТИ»: КНИЖКА ПИСЬМЕННИЦІ ЧЕСЬКОЮ МОВОЮ

ПРЕЗЕНТАЦІЇ МАЙСТРИНІ СЛОВА У РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

 

ЮЛІЯ ДРАГУН: ДЕРЖАВНІ  ВІДЗНАКИ НАПРИКІНЦІ 2015-го!

МЕДАЛЬ «ЗА ПРАЦЮ І ЗВИТЯГУ»(КИЇВ, 2015);

МЕДАЛЬ «ЗА РОЗВИТОК ТЯЧІВЩИНИ» (ТЯЧІВ, 2015).

Феномен Юлії Драгун – у її великому бажанні заглянути в дитячу душу, неначе у дзеркало. І не біда, що при цьому й сама не знайде у цій ангельській душі щось від власного погляду, думок й добрих, як омріяний світ, надій. Вельми важливо, як там, у дитячому серденьку: чи листочки, окроплені вранішньою материнською любов’ю, не прив’яли від чужого холоду чи неуваги?

 Юлія Драгун – передусім дитяча письменниця, і болить її понад усе ранок і надвечір’я босоногого дитинства. Талановита майстриня слова, уособивши кращі традиції народного мелосу у поєднанні із сучасними інтонаційними мотивами рухливої душі, немовби зібрала в єдиний оберемок щедре співучо-духмяне зілля, що віками розсіювалося на зелено-шовковистих просторах Карпат.

 20151210-2

Тож хай ляже на душу нев’янучий пучечок із цього дивовижно-милозвучного снопика.

                                  Прослухати   радіопередачу down-2

<<< Повернутись  

Коментарів (4) на
«2015-12-10 НАРОДНА ПИСЬМЕННИЦЯ ІЗ ЗАКАРПАТТЯ ЮЛІЯ ДРАГУН»

Микола Зимомря, м. Дрогобич пише:
10.12.2015 в 20:58

Творчий ужинок Юлії Драгун приваблює читача щирістю інтонації, умінням використати фольклорні джерела, але не наосліп, а з чітким прагненням домислити, подати свої власні версії стосовно змальованих подій і характерів.

Іван Тяско пише:
13.12.2015 в 21:31

Мені дуже сподобарись розповіді Юлії Драгун ми всі її любимо шануємо читаємо залюбки її книги в яких є доброта любов і побожність бажаємо успіхів в її творчості дякуємо радіо франкова Земля Божого всім Благословіння і побільше таких передач.

Володимир, м.Виноградів пише:
16.12.2015 в 21:09

З творчістю Юлії Юріївни Драгун я познайомився нещодавно. Читаючи твори написані письменницею, я для себе відкрив красоту рідного краю; багато, щиро та дуже красиво написано нею про любов до Бога, матері, Вітчизни. Особливо актуальні твори про події на Сході, про необхідність захисту рідної землі. Моя донька Надійка (як і більшість сучасних дітей) читає книжки рідко, але побачивши твори Юлії Юріївни для дітей, з захопленням їх прочитала. Це, на мою думку, говорить про творчість письменниці та поетеси краще будь-яких слів.

Таїсія Грись пише:
22.12.2015 в 15:19

Вже кілька років знайома із пані Юлією і не перестаю дивуватися її творчій невгамовності, її молодечому запалу і працелюбству. Вірші і пісні, оповіданнячка і народні сценки письменниці вже давно зажили окремим життям, даруючи насолоду і малечі, і дорослим. Особливу цінність, як на мене, становлять твори Юлії Драгун, що зображують наші старовинні традиції й обряди. Соковита мова, м`який гумор, самобутні інтонації переносять нас у ті віддалені куточки нашого краю, де ще збереглися давні пісні і колядки, елементи сватанок, вечорниць та інших неповторних обрядодійств. Бажаю авторці міцного здоров`я і невичерпної наснаги!

 

Залишити коментар

Blue Captcha Image
Refresh

*

Designed and assembled by IGMA-2012