2020

2020-10-29 СЬОГОДНІ ДЕНЬ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ

ДІЛОВИЙ ПОРТРЕТ ПІДПОЛКОВНИКА ПРЯМИЙ ЕФІР. НА ЗАПИТАННЯ ЖУРНАЛІСТІВ ВІДПОВІДАЄ НАЧАЛЬНИК ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОННОГО ВІДДІЛУ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ, ПІДПОЛКОВНИК ПОЛІЦІЇ МИКОЛА ДУБІЛЬ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА СТОРОЖІ БЕЗПЕКИ ДИНАМІКА ЧАСУ: НОВІ ПОСЛУГИ В ОХОРОНІ

2020-10-28 ЖОВТЕНЬ – З ОЗНАКОЮ ОПТИМІЗМУ

ЛІДІЯ ТАРНАВСЬКА з особливим щемом згадує дідуся, який в горнилі сталінських репресій не втратив сили і віри у свободу й перемогу України над ненависним ворогом

ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ТА МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДРОГОБИЦЬКОЇ ОТГ

  Європейська Солідарність – 20,8 %; УДАР – 14,3%; НРУ – 8,46%; Самопоміч – 7,69%; Свобода – 6,2%; Слуга народу – 5,86%; Батьківщина – 5,58%; Українська галицька партія – 5,56%; Пропозиція – 5,7%; Громадянська позиція – 5,06%.

ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ТА МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДРОГОБИЦЬКОЇ ОТГ

 

2020-10-26 СУЧАСНИКИ ЗБЛИЗЬКА

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ДРОГОБИЦЬКОГО ЗАВОДУ БУРИЛЬНОЇ ТЕХНІКИ (колишній долотний) ОЛЕКСАНДР ЧЕНСЬКИЙ вустами колег-заводчан * «Такого директора у нас ще не було!…» (з виступу заводчан) Який зміст закладено у цих словах?

2020-10-24 СКРИЖАЛІ ВІРИ ЩОТИЖНЕВА ПРОГРАМА на радіо «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ»

  ГОСПОДНІ ХРАМИ НА ЗЕМЛІ ФРАНКОВОГО ПІДГІР`Я ДРОГОБИЧ, КАТЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ УГКЦ  ДОРОГА  Не жалійте, себе не жалійте. Птах лиш гордо до гір долітає. Своє серце тим серцем зігрійте, Що в польоті втоми не знає.

25 жовтня ц.р., в неділю, вибори до місцевих рад

Як бути свідомому українцеві, аби в черговий раз не помилитися? * Чи  г о т о в и й  виборець (з села і міста!) задати собі доленосне запитання, з яким будемо жити наступних п`ять років?