2020

2020-06-01 НЕСАНКЦІОНОВАНА ТОРГІВЛЯ У ДРОГОБИЧІ

ЧИ Є ВИХІД, АБИ ПРОДУКТИ НА ПРОДОВОЛЬЧОМУ РИНКУ МИ КУПУВАЛИ У СІЛЬСЬКИХ ТРУДІВНИКІВ, НЕ ПОРУШУЮЧИ САНІТАРНИХ ВИМОГ? ВЛАДА КАЖЕ: ТАКИЙ ВИХІД Є Отже, ЯК ПРИДБАТИ ЯКІСНІ ТОВАРИ У ЧАСІ ПАНДЕМІЇ?

2020-06-01 СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

«ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ» привідкриває двері у Храм науково-педагогічного проекту «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» ДРОГОБИЦЬКА ГІМНАЗІЯ №10 імені ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ ПЕРШИЙ-В КЛАС – вчитель РОМАН ВІРА ОРЕСТІВНА – в обрамленні радісних надій і перспектив

2020-05-29 ВЛАДА І НОВІ ВИКЛИКИ

Голова Дрогобицької районної державної адміністрації ОМЕЛЯН СТАСУЛА відповідає на запитання журналістів радіо  «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ» ІЗ ЩОДЕННОГО КАЛЕНДАРЯ: — співпраця з регіональними адміністраціями Дрогобиччини; — ділові перемовини з обласною владою; — нові обличчя в майбутніх ОТГ; — роль волонтерів і доброчинців у боротьбі з коронавірусом; — реалізація державного проекту «Велике будівництво» в Франковому краї.

2020-05-25 РЕГІОН. ЗАПОЧАТКОВАНО ІНІЦІАТИВУ «ТУРИСТИЧНИЙ КЛАСТЕР «ТРУСКАВЕЦЬ»

ДІЛОВА ВІДПОВІДЬ ВИКЛИКАМ НА КРИЗУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ Як уже повідомлялося, у Трускавці започатковано ініціативу, яка дасть новий поштовх розвитку міста-курорту, допоможе розкрити його економічний та людський потенціал. Підприємці, громадські діячі та активні мешканці об‘єдналися та заснували громадську спілку «ТУРИСТИЧНИЙ КЛАСТЕР «ТРУСКАВЕЦЬ».

2020-05-22 ПЕРЕПОХОВАННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

22 травня. 2020 Дрогобич * В ранці, на тлі синьо-жовтих небес, біля памяткника геніальному Тарасові ШЕВЧЕНКУ – великому сину українського народу – відбулися урочистості з нагоди перепоховання Пророка нації. Дійство відбулося за участю представників громадськості, місцевої влади. Покладено квіти до підніжжя поета.

2020-05-21 ДРОГОБИЦЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА СПІВПРАЦЯ ТА РОЗВИТОК ГРОМАДИ

ЧОМУ  З А П І З Н Ю Є М О С Я  ? ШКОЛА РОЗУМНОГО ГРОМАДЯНИНА «SMART CITY» І ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ДРОГОБИЧА ЯКЕ МІСЦЕ МАВ БИ ЗАЙНЯТИ У СИСТЕМІ НОВОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЬОГОДНІШНІЙ СТЕБНИК?

2020-05-20 СТЕБНИЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПРИЙНЯЛА ПЕРШИХ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС

20 травня, 2020 ХРОНІКА ПЕРЕБІГУ ЗАХВОРЮВАНЬ *** СИТУАЦІЮ КОМЕНТУЄ ВОЛОДИМИР ЧУБА – начальник відділу охорони здоров’я ДМР