Вітання

2018-07-05 РУШНИЧОК ЩАСТЯ У ДОЛІ ЮЛІАНИ ЛАСТОВ`ЯК ТА ВАСИЛЯ КОСТЕЦЬКОГО

ЖИТТЯ, ЯК ВЕСНЯНА КВІТКА, таїть у собі одвічну силу загадковості. Знайти себе у весняному цвітінні – потреба торкнутись душею до радісного і незбагненного світу.

ДРОГОБИЦЬКЕ ШВЕЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

ДРОГОБИЦЬКЕ ШВЕЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ УСПІШНО ПРАЦЮЄ З ІНОЗЕМНОЮ ФІРМОЮ, ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ КРАЯН, ЯКІ ТРУДЯТЬСЯ ЗА КОРДОНОМ І ХОТІЛИ Б ПОВЕРНУТИСЯ ДОДОМУ.   К. т.: (098-070-25-83).

2018-06-25 2 ЛИПНЯ ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ У ТРУСКАВЦІ БРАТІВ Ш У М А Х Е Р І В!

НАСКІЛЬКИ І ЯК ВЧИМОСЯ РОЗУМІТИ ГУМОР? ЧИ ПАМ`ЯТАЄМО, ЩО ДРУЖНІЙ, ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ГУМОР – ЗАПОРУКА ДОБРОГО ЗДОРОВ`Я УКРАЇНЦЯ? У ВИПУСКУ ГОСТЮЮТЬ ПОПУЛЯРНІ УКРАЇНСЬКІ ГУМОРИСТИ – БРАТИ ШУМАХЕРИ ТО Ж, ХТО ВОНИ, БЛИСКУЧІ ГУМОРИСТИ З МИСТЕЦЬКОГО ОЛІМПУ?

2018-06-22 ЩАСЛИВІ ІМЕНИНИ У ЄВИ СТЕЦІВКИ

  У дитини крила навіть тоді, коли вона й не літає. Знайомимось з п’ятилітньою дівчинкою. Єва СТЕЦІВКА. Треба лиш заглянути в ясненькі оченята цієї дівчинки-квітки, і зрозуміємо: їй теж хотілося б, наче метелику,  злетіти над барвистим лугом. Ну ось так, здається, і познайомились.

2018-06-15 ІМЕННІ АКОРДИ ЧЕРВНЯ

НА СЛУЖБІ У ГРОМАДИ Марія КУЦІР: «Немає кращого куточка в моїй рідній Україні, аніж Підбуж»

2018-06-08 СЛАВІОГЛО УСЛАВЛЕНЕ ГОСПОДОМ

Життя завжди неповторне. Не думала колись студентка Харківського медичного інституту з красивим іменем – Орися, що мине багато часу —  і вона, дівчина з очима весняної квітки, згадуватиме період свого студентства із особливим щемом. І це зрозуміло, адже юні роки – знак неповторності. Як, наприклад, знайомство із цікавим, чуйним та сердечним студентським товаришем Миколою, який […]

2018-05-21 ІМЕННІ АКОРДИ ТРАВНЯ

 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ – ОСОБЛИВИЙ ЗНАК ДУШІ