Вітання

2018-09-10 ДЕВЯНОСТОРІЧЧЯ В ОСЯЯННІ НАЦІОНАЛЬНОГО ЧИНУ

ІНТЕЛІГЕНТ. Це слово, як кетяг калини, прихилений до нинішньої ювілярки – Лідії Петрівни ДУТКО – людини високодуховної, виваженої, толерантної, істинного патріота своєї землі, не байдужої до долі рідного міста й України.

СЕРПНЕВІ ЮВІЛЯРИ – 2018

ЖІНКА, ЯКА В СУПЕРЕЧ ВІТРОВІЮ ЗРОЗУМІЛА: СИЛА В ЛЮДИНІ ТОДІ ВОСКРЕСАЄ, КОЛИ СНІГИ НАГАДУЮТЬ КРИЛА СОЛОВ`ЇВ ЖІНКА, ЯКА В МОЛИТВІ ЗА УКРАЇНУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ З ПОЧУТТЯМИ, СХОЖИМИ НА СХІД СОНЦЯ ЖІНКА, ЯКІЙ ГІРКО БЕЗ СЛІВ, З ЯКИХ НАРОДЖУЮТЬСЯ ЗЕРНИНИ ЧЕРВОНОБОКИХ ЯБЛУК… УСЕ ЦЕ РАЗОМ — ПРОФЕСОР ЛЕСЯ КРАВЧЕНКО!…

2018-07-05 РУШНИЧОК ЩАСТЯ У ДОЛІ ЮЛІАНИ ЛАСТОВ`ЯК ТА ВАСИЛЯ КОСТЕЦЬКОГО

ЖИТТЯ, ЯК ВЕСНЯНА КВІТКА, таїть у собі одвічну силу загадковості. Знайти себе у весняному цвітінні – потреба торкнутись душею до радісного і незбагненного світу.

ДРОГОБИЦЬКЕ ШВЕЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

ДРОГОБИЦЬКЕ ШВЕЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ УСПІШНО ПРАЦЮЄ З ІНОЗЕМНОЮ ФІРМОЮ, ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ КРАЯН, ЯКІ ТРУДЯТЬСЯ ЗА КОРДОНОМ І ХОТІЛИ Б ПОВЕРНУТИСЯ ДОДОМУ.   К. т.: (098-070-25-83).

2018-06-25 2 ЛИПНЯ ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ У ТРУСКАВЦІ БРАТІВ Ш У М А Х Е Р І В!

НАСКІЛЬКИ І ЯК ВЧИМОСЯ РОЗУМІТИ ГУМОР? ЧИ ПАМ`ЯТАЄМО, ЩО ДРУЖНІЙ, ДОБРОЗИЧЛИВИЙ ГУМОР – ЗАПОРУКА ДОБРОГО ЗДОРОВ`Я УКРАЇНЦЯ? У ВИПУСКУ ГОСТЮЮТЬ ПОПУЛЯРНІ УКРАЇНСЬКІ ГУМОРИСТИ – БРАТИ ШУМАХЕРИ ТО Ж, ХТО ВОНИ, БЛИСКУЧІ ГУМОРИСТИ З МИСТЕЦЬКОГО ОЛІМПУ?

2018-06-22 ЩАСЛИВІ ІМЕНИНИ У ЄВИ СТЕЦІВКИ

  У дитини крила навіть тоді, коли вона й не літає. Знайомимось з п’ятилітньою дівчинкою. Єва СТЕЦІВКА. Треба лиш заглянути в ясненькі оченята цієї дівчинки-квітки, і зрозуміємо: їй теж хотілося б, наче метелику,  злетіти над барвистим лугом. Ну ось так, здається, і познайомились.

2018-06-15 ІМЕННІ АКОРДИ ЧЕРВНЯ

НА СЛУЖБІ У ГРОМАДИ Марія КУЦІР: «Немає кращого куточка в моїй рідній Україні, аніж Підбуж»