Новини

2019-09-17 Благодійний марафон «Грушевського, 101/1»: Оновлена програма відзначення Дня міста Дрогобича

Сьогодні, 17 вересня, у Світлиці Дрогобицької ратуші відбулась прес-конференція начальника відділу культури та мистецтв Дрогобицької міської ради Олега Яводчака. Відмінивши усі розважальні заходи, організатори зосередились на проведенні дійств камерного характеру. Учасниками ж яких заходів можуть стати дрогобичани та гості краю? Більш детально про це – у матеріалі з прес-конференції.

2019-09-15 ВЕЧІРНІЙ КЛУБ АКТРИСИ ЛАРИСИ

Київ «Українське радіо» Канал «Культура» В гостях радіо «Франкова земля» Вечірній клуб актриси Лариси

2019-09-09 ДОПОМОГА ПОТЕРПІЛИМ ВІД ОБВАЛУ БУДИНКУ № 101/1 НА ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО

РАДІОВЕРСІЯ З КРУГЛОГО СТОЛУ АВАРІЙНУ СПОРУДУ АРЕШТОВАНО 6 вересня 2019. Дрогобицька міська рада. Круглий стіл щодо ситуації з будинком №101/1 на вулиці М. Грушевського.

2019-09-09 СКРИЖАЛІ ВІРИ ЩОТИЖНЕВА ПРОГРАМА на радіо «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ»

ГОСПОДНІ ХРАМИ НА ЗЕМЛІ ФРАНКОВОГО ПІДГІР`Я СТОРОНА, ЦЕРКВА СВЯТОГО МИКОЛАЯ ДОРОГА Не жалійте, себе не жалійте. Птах лиш гордо до гір долітає. Своє серце тим серцем зігрійте, Що в польоті втоми не знає.

2019-09-06 У СУЄТНОМУ ЧАСІ ФРАНКОВИЙ ДРОГОБИЧ ШУКАЄ СВІТЛА

ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ У НОВОМУ ОБРАЗІ За п`ять хвилин до презентації СПІЛЬНА МОЛИТВА ЗА ЗАГИБЛИМИ ВІД ОБВАЛУ БУДИНКУ ПОДЯКА БУДІВЕЛЬНИКАМ І ДОБРОЧИНЦЯМ ДАРУНКИ ВІД МЕЦЕНАТІВ

УВАГА РОБОТА!

ШАНОВНІ КРАЯНИ І ГОСТІ!  Якщо у Вас є можливість і бажання працювати за індивідуальним графіком, тобто за домовленістю з власником на визначену кількість днів чи на довше, — то це повідомлення для Вас.

2019-09-03 раптовий ОБВАЛ ПІД’ЇЗДУ ЧОТИРИПОВЕРХОВОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ У ДРОГОБИЧІ – ТРИВОГА ПОЗА ЧАСОМ

НАДАННЯ ДОПОМОГИ ПОТЕРПІЛИМ: ЩОДЕННИК; СКООРДИНОВАНІ ДІЇ ВЛАДИ ТА ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ; ТИМЧАСОВІ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ; ГАРЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ – ПОТЕРПІЛИМ; ОПЕРАТИВНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА; ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА