Новини

25 ЖОВТНЯ – ВИБОРИ ДО МІСЦЕВИХ РАД «ПАРТІЯ ПРОПОЗИЦІЯ»: ДРОГОБИЦЬКИЙ КОНТЕКСТ

УЧАСНИКИ ДІЛОВОГО ВИПУСКУ – КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО ДРОГОБИЦЬКОЇ ОТГ від політичної партії «Пропозиція» Павло ЦВІГУН, – голова Дрогобицького осередку, радник міського голови із зв’язків з громадськістю; Мирослав ЛУЖЕЦЬКИЙ, – член партії «Пропозиція».

2020-09-28 СКРИЖАЛІ ВІРИ ЩОТИЖНЕВА ПРОГРАМА на радіо «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ»

ГОСПОДНІ ХРАМИ НА ЗЕМЛІ ФРАНКОВОГО ПІДГІР`Я Станиля, Церква свв.Якима і Анни Подячна пісня Ісусові Христові Гріх мій, Ісусе, в твоєму вінці. Отець є у Тобі, Ти є в Отці. Хвала Ісусе предивний Тобі, – Ти – сонце і дощ, Сівач на сівбі.

25 ЖОВТНЯ – ВИБОРИ ДО МІСЦЕВИХ РАД

У СПЕЦВИПУСКУ бере участь кандидат у депутати до Львівської обласної ради від політичної партії «Європейська Солідарність» Віктор КОНЦ ОЗНАЙОМЧА ПЛАТФОРМА КАНДИДАТА

2020-09-24 ЗНАЙТИ АТЛАНТИДУ: ПОГЛЯД НА МИНУВШИНУ СУЧАСНОГО УКРАЇНЦЯ

Вийшов у світ пригодницький роман, заснований на маловідомих дослідженнях української прадавньої історії. Автор – український журналіст і громадський діяч, директор Міжнародного фонду Івана Франка ІГОР КУРУС

2020-09-23 АЛЬМАНАХ «АВТОГРАФ» іде до читача в складний для України час

ХВИЛЮЮЧА РОЗПОВІДЬ ПРО  В І Й Н У  НА СХОДІ ПРО БУДНІ НА МИРНОМУ У К Р А Ї Н С Ь К О М У  ФРОНТІ

2020-09-21 ДРОГОБИЧУ – 929!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГЕ ФРАНКОВЕ МІСТО! Можливо є кращі міста і містечка, Та все ж рік за роком поспіль, В Дрогобич – наше миле гніздечко, Злітаємось ми  звідусіль.    

2020-09-20 СКРИЖАЛІ ВІРИ ЩОТИЖНЕВА ПРОГРАМА на радіо «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ»

ГОСПОДНІ ХРАМИ НА ЗЕМЛІ ФРАНКОВОГО ПІДГІР`Я МИХАЙЛЕВИЧІ, СВЯТИХ КОСМИ І ДЕМ`ЯНА ДОРОГА Не жалійте, себе не жалійте. Птах лиш гордо до гір долітає. Своє серце тим серцем зігрійте, Що в польоті втоми не знає.