Новини

2021-03-21 СЬОГОДНІ — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення – особливий у нашому господарському перебігу, адже  комунальна сфера – це те, що повинно діяти в місті, на вулиці, у скверах, навколо кожного будинку. Бо ж побут – то чисте, незабруднене повітря, привітне довкілля, затишок і комфорт нашого природнього простору!

2021-03-18 НОВА КОНЦЕПЦІЯ КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ ДРОГОБИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Учасники ділової студії  — Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, директор Дрогобицької дитячої художньої школи Ігор Шимко  ПРІОРИТЕТИ СУЧАСНОГО ДРОГОБИЧА: ЯКІСНИЙ, СВІЖИЙ ПІДХІД ДО ПОДІЙ ТА ЯВИЩ; ПРОМОЦІЯ МІСТА та РОЗВИТОК ТУРИЗМУ; ФОРМУВАННЯ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ ДРОГОБИЧАН

2021-03-18 Призначення на посаду голови райдержадміністрації – прояв довіри Уряду і Президента

18 березня, 2021. Дрогобицький районний Народний дім.  Голова Львівської ОДА Максим Козицький представив нового очільника Дрогобицької РДА Степана Кулиняка керівникам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представникам органів місцевого самоврядування, громадськості.  

2021-03-12 ДРОГОБИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА: ЧАС Д І Й

СЬОГОДНІ МИ — ДРОГОБИЧ, СТЕБНИК і ще 32 СІЛЬСЬКИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТИ В ДІЛОВІЙ СТУДІЇ РАДІО «Ф. З.» — Андрій КОВЧ

2021-03-09 «Я ЙДУ ВПЕРЕД!..»

Учасник радіоефіру — дрогобичанин Андрій ДОВЖЕНКО, який змалку збагнув таїну попутнього вітру РОЗМОВА ПРО СПАДКОЄМНІСТЬ ПОКОЛІНЬ, ПРО ДЕНЬ ВЧОРАШНІЙ І СЬОГОДНІШНИЙ, ПРО СУТНІСТЬ ЧИНУ * Міжнародний дитячий центр «АРТЕК — КАРПАТИ» Головні вектори Андрія ДОВЖЕНКА – одного з ініціаторів та керівників українського «Артеку».

2021-03-07 СКРИЖАЛІ ВІРИ ЩОТИЖНЕВА ПРОГРАМА на радіо «ФРАНКОВА ЗЕМЛЯ»

ГОСПОДНІ ХРАМИ НА ЗЕМЛІ ФРАНКОВОГО ПІДГІР`Я БОЛЕХІВЦІ, ЦЕРКВА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ДОРОГА Не жалійте, себе не жалійте. Птах лиш гордо до гір долітає. Своє серце тим серцем зігрійте, Що в польоті втоми не знає.

2021-03-05 ДРОГОБИЦЬКА «УНІВЕРСАЛЬНА БУРИЛЬНА ТЕХНІКА» НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ

НОВИНА, ЯКА МОГЛА Б СТАТИ СЕНСАЦІЄЮ У ВІДРОДЖЕННІ ПРОМИСЛОВОЇ ДРОГОБИЧЧИНИ КОЛИ МОЖЕ ПРОЛИТИСЯ СВІТЛО В ЦЕХАХ ДРОГОБИЦЬКИХ ДОЛОТНИКІВ? ХТО ДІЄВО ДОПОМАГАЄ ВИРОБНИКАМ БУРИЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ЛОБІЮВАТИ ІНТЕРЕСИ ПІДПРИЄМСТВА У ВИЩИХ ЕШЕЛОНАХ ВЛАДИ?